
Modell INIBOX A címről Pinecone Bányászat versahash Algoritmus a maximális hashrate 850 MH/s a következő energiafogyasztás esetén 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| Napi | Havi | évente | |
|---|---|---|---|
| Jövedelem | $ 1.59 | $ 48.41 | $ 580.93 |
| Villamosenergia | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| profit | $ 1.11 | $ 33.80 | $ 405.61 |
| Algoritmus | Hashrate | Fogyasztás | Hatékonyság | Nyereségesség |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500W±10% | 588.24j/GH | $ 1.11 |
| Gyártó | Pinecone |
| Modell | INIBOX |
| Más néven is ismert | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Feloldás | Jul 2025 |
| Méret | 195 x 165 x 125mm |
| súly | 3050g |
| Zajszint | 60db |
| hatalom | 500W |
| Feszültség | 220V |
| Interfész | Ethernet |
| Hőmérséklet | 5 - 40 °C |
| Páratartalom | 5 - 65 % |
Forgalmazó | Ország | Szállítás | ROI | Opt. | Ár |
|---|---|---|---|---|---|
Európa | Készleten | Soha | |||
Spanyolország | Készleten | Soha | |||
Egyesült Királyság | Készleten | Soha | |||
Egyesült Államok | Készleten | Soha |