
Modelis B1 Iš Bitfily kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 24.5 TH/s kai sunaudojama 2100W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 0.87 | $ 26.59 | $ 319.12 |
| Elektra | $ 2.02 | $ 61.36 | $ 736.34 |
| Pelnas | -$ 1.14 | -$ 34.77 | -$ 417.22 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 24.5 TH/s±10% | 2100W±10% | 85.71j/TH | -$ 1.14 |
| Gamintojas | Bitfily |
| Modelis | B1 |
| Išleisti | Aug 2018 |
| Dydis | 150 x 185 x 370mm |
| svoris | 5700g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 2100W |
| įtampa | 11.6 - 13V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |