
Modelis S21 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 270 TH/s kai sunaudojama 3645W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 9.64 | $ 293.48 | $ 3 521.72 |
| Elektra | $ 3.50 | $ 106.51 | $ 1 278.08 |
| Pelnas | $ 6.14 | $ 186.97 | $ 2 243.64 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 270 TH/s±10% | 3645W±10% | 13.50j/TH | $ 6.14 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Išleisti | Sep 2024 |
| Dydis | 400 x 195 x 290mm |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Aušinimas | Air |
| Ventiliatorius (-ai) | 4 |
| Maitinimas | 3645W |
| Sąsaja | Ethernet 10/100M |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Kinija | Yra sandėlyje | 658 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 586 Dienos | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 422 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 371 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 361 Dienos | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 360 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 328 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 322 Dienos |