
Modelis AL1 Iš Bitmain kalnakasyba blake3 Algoritmas su didžiausiu hashrate 15.6 TH/s kai sunaudojama 3510W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 2.21 | $ 67.14 | $ 805.64 |
| Elektra | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| Pelnas | -$ 1.16 | -$ 35.43 | -$ 425.11 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| Blake3 | 15.6 TH/s±10% | 3510W±10% | 225.00j/TH | -$ 1.16 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | AL1 |
| Taip pat žinomas kaip | Antminer AL1 ALPH Miner |
| Išleisti | Jul 2024 |
| Dydis | 195 x 290 x 370mm |
| svoris | 13200g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Aušinimas | Air |
| Ventiliatorius (-ai) | 4 |
| Maitinimas | 3510W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |