
Modelis L9 Iš Bitmain kalnakasyba scrypt Algoritmas su didžiausiu hashrate 17 GH/s kai sunaudojama 3570W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 7.39 | $ 224.83 | $ 2 697.94 |
| Elektra | $ 3.43 | $ 104.32 | $ 1 251.78 |
| Pelnas | $ 3.96 | $ 120.51 | $ 1 446.15 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 1.16 PH/s±10% | 11020W±10% | 9.50j/TH | $ 30.77 |
| Scrypt | 17 GH/s±10% | 3570W±10% | 210.00j/GH | $ 3.96 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | L9 |
| Taip pat žinomas kaip | U3S23Hyd |
| Išleisti | May 2024 |
| Dydis | 195 x 290 x 379mm |
| svoris | 13500g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 3570W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Kinija | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 954 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 508 Dienos | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 447 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 406 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 393 Dienos |