
Modelis S19 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 95 TH/s kai sunaudojama 3250W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 3.39 | $ 103.12 | $ 1 237.41 |
| Elektra | $ 3.12 | $ 94.96 | $ 1 139.58 |
| Pelnas | $ 0.27 | $ 8.15 | $ 97.83 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 95 TH/s±10% | 3250W±10% | 34.21j/TH | $ 0.27 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S19 |
| Išleisti | May 2020 |
| Dydis | 195 x 290 x 400mm |
| svoris | 14500g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 4 |
| Maitinimas | 3250W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 40 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |