
Modelis S19 Pro Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 177 TH/s kai sunaudojama 5221W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 6.31 | $ 192.00 | $ 2 304.04 |
| Elektra | $ 5.01 | $ 152.56 | $ 1 830.69 |
| Pelnas | $ 1.30 | $ 39.45 | $ 473.35 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 177 TH/s±10% | 5221W±10% | 29.50j/TH | $ 1.30 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S19 Pro |
| Išleisti | Jan 2023 |
| Dydis | 410 x 196 x 209mm |
| svoris | 17500g |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Aušinimas | Watercooling |
| Maitinimas | 5221W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 40 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |