
Modelis S19 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 96 TH/s kai sunaudojama 2832W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 3.42 | $ 104.18 | $ 1 250.17 |
| Elektra | $ 2.72 | $ 82.75 | $ 993.01 |
| Pelnas | $ 0.70 | $ 21.43 | $ 257.15 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 96 TH/s±10% | 2832W±10% | 29.50j/TH | $ 0.70 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S19 |
| Išleisti | Aug 2021 |
| Dydis | 195 x 290 x 400mm |
| svoris | 14200g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Aušinimas | 2 |
| Ventiliatorius (-ai) | 4 |
| Maitinimas | 2832W |
| įtampa | 12V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |