
Modelis S21 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 200 TH/s kai sunaudojama 3500W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 7.13 | $ 216.95 | $ 2 603.43 |
| Elektra | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| Pelnas | $ 3.77 | $ 114.68 | $ 1 376.19 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 200 TH/s±10% | 3500W±10% | 17.50j/TH | $ 3.77 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Taip pat žinomas kaip | Antminer S21 200T |
| Išleisti | Feb 2024 |
| Dydis | 400 x 195 x 290mm |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 3500W |
| įtampa | 12 |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 40 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Nigerija | Yra sandėlyje | 631 Dienos | |||
Kinija | Nėra sandėlyje | 203 Dienos | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 173 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 157 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 117 Dienos |