
Modelis S21 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 335 TH/s kai sunaudojama 5360W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 11.94 | $ 363.38 | $ 4 360.59 |
| Elektra | $ 5.15 | $ 156.62 | $ 1 879.43 |
| Pelnas | $ 6.79 | $ 206.76 | $ 2 481.16 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 335 TH/s±10% | 5360W±10% | 16.00j/TH | $ 6.79 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Taip pat žinomas kaip | Antminer S21 Hydro 335T |
| Išleisti | Feb 2024 |
| Dydis | 410 x 170 x 209mm |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Aušinimas | Hydrocooling |
| Maitinimas | 5360W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 493 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 481 Dienos | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 260 Dienos | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 239 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 218 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 218 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 158 Dienos |