
Modelis S21 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 300 TH/s kai sunaudojama 4050W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 10.71 | $ 325.94 | $ 3 911.24 |
| Elektra | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| Pelnas | $ 6.82 | $ 207.60 | $ 2 491.15 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050W±10% | 13.50j/TH | $ 6.82 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Išleisti | Sep 2024 |
| Dydis | 400 x 195 x 290mm |
| svoris | 14400g |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Aušinimas | Oil cooling |
| Maitinimas | 4050W |
| Sąsaja | Ethernet 10/100M |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Ispanija | Yra sandėlyje | 598 Dienos | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 555 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 504 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 361 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 351 Dienos |