
Modelis S19 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 512 TH/s kai sunaudojama 10600W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 18.26 | $ 555.74 | $ 6 668.86 |
| Elektra | $ 10.18 | $ 309.73 | $ 3 716.78 |
| Pelnas | $ 8.08 | $ 246.01 | $ 2 952.07 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 512 TH/s±10% | 10600W±10% | 20.70j/TH | $ 8.08 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S19 |
| Taip pat žinomas kaip | 3US19XPH - 3U S19 XP Hydro |
| Išleisti | Jan 2025 |
| Dydis | 900 x 486 x 132mm |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Aušinimas | Hydro cooling |
| Maitinimas | 10600W |
| įtampa | 380-415V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 20 - 50 °C |
| Drėgmė | 10 - 90 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 277 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 252 Dienos | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 71 Dienos | |||
Kinija | Nėra sandėlyje | 60 Dienos |