
Modelis S21 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 288 TH/s kai sunaudojama 4896W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 10.25 | $ 312.08 | $ 3 745.01 |
| Elektra | $ 4.70 | $ 143.06 | $ 1 716.73 |
| Pelnas | $ 5.55 | $ 169.02 | $ 2 028.28 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 288 TH/s±10% | 4896W±10% | 17.00j/TH | $ 5.55 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Taip pat žinomas kaip | Bitmain Antminer S21e Hyd |
| Išleisti | Apr 2025 |
| Dydis | 410 x 170 x 209mm |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Maitinimas | 4896W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 257 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 234 Dienos | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 213 Dienos |