
Modelis S21 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 860 TH/s kai sunaudojama 11180W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 30.70 | $ 934.35 | $ 11 212.22 |
| Elektra | $ 10.73 | $ 326.68 | $ 3 920.16 |
| Pelnas | $ 19.96 | $ 607.67 | $ 7 292.07 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 860 TH/s±10% | 11180W±10% | 13.00j/TH | $ 19.96 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Taip pat žinomas kaip | 3US21EXPH - 3U S21EXP Hydro |
| Išleisti | Jan 2025 |
| Dydis | 900 x 486 x 132mm |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Aušinimas | Hydro cooling |
| Maitinimas | 11180W |
| įtampa | 380-415V |
| Sąsaja | Ethernet 10/100M |
| temperatūra | 20 - 50 °C |
| Drėgmė | 10 - 90 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 619 Dienos | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 382 Dienos | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 370 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 357 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 350 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 347 Dienos |