
Modelis S9 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 11.5 TH/s kai sunaudojama 1127W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 0.41 | $ 12.48 | $ 149.76 |
| Elektra | $ 1.08 | $ 32.93 | $ 395.17 |
| Pelnas | -$ 0.67 | -$ 20.45 | -$ 245.41 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 11.5 TH/s±10% | 1127W±10% | 98.00j/TH | -$ 0.67 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S9 |
| Išleisti | Jun 2017 |
| Dydis | 135 x 158 x 350mm |
| svoris | 4200g |
| Triukšmo lygis | 85db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 1127W |
| įtampa | 11.60 ~13.00V |
| Sąsaja | Ethernet |
| Drėgmė | 5 - 95 % |