
Modelis S9 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 13.5 TH/s kai sunaudojama 1323W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 0.48 | $ 14.65 | $ 175.80 |
| Elektra | $ 1.27 | $ 38.66 | $ 463.90 |
| Pelnas | -$ 0.79 | -$ 24.01 | -$ 288.09 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13.5 TH/s±10% | 1323W±10% | 98.00j/TH | -$ 0.79 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S9 |
| Išleisti | Sep 2017 |
| Dydis | 135 x 158 x 350mm |
| svoris | 4200g |
| Triukšmo lygis | 85db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 1323W |
| įtampa | 11.60 ~13.00V |
| Sąsaja | Ethernet |
| Drėgmė | 5 - 95 % |