
Modelis S9 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 14 TH/s kai sunaudojama 1372W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 0.50 | $ 15.23 | $ 182.81 |
| Elektra | $ 1.32 | $ 40.09 | $ 481.08 |
| Pelnas | -$ 0.82 | -$ 24.86 | -$ 298.27 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 14 TH/s±10% | 1372W±10% | 98.00j/TH | -$ 0.82 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S9 |
| Išleisti | Nov 2017 |
| Dydis | 135 x 158 x 350mm |
| svoris | 4200g |
| Triukšmo lygis | 85db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 1372W |
| įtampa | 11.60 ~13.00V |
| Sąsaja | Ethernet |
| Drėgmė | 5 - 95 % |