
Modelis S9 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 13 TH/s kai sunaudojama 1290W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 0.46 | $ 14.11 | $ 169.34 |
| Elektra | $ 1.24 | $ 37.69 | $ 452.33 |
| Pelnas | -$ 0.77 | -$ 23.58 | -$ 282.99 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13 TH/s±10% | 1290W±10% | 99.23j/TH | -$ 0.77 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S9 |
| Išleisti | May 2018 |
| Dydis | 135 x 158 x 350mm |
| svoris | 4200g |
| Triukšmo lygis | 76db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 1290W |
| įtampa | 11.60 ~13.00V |
| Sąsaja | Ethernet |
| Drėgmė | 5 - 95 % |