
Modelis S9 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 13.5 TH/s kai sunaudojama 1310W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 0.48 | $ 14.65 | $ 175.80 |
| Elektra | $ 1.26 | $ 38.28 | $ 459.34 |
| Pelnas | -$ 0.78 | -$ 23.63 | -$ 283.53 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13.5 TH/s±10% | 1310W±10% | 97.04j/TH | -$ 0.78 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | S9 |
| Išleisti | Aug 2019 |
| Dydis | 135 x 158 x 350mm |
| svoris | 4200g |
| Triukšmo lygis | 76db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 1310W |
| įtampa | 11.60 ~13.00V |
| Sąsaja | Ethernet |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Yra sandėlyje | Niekada |