
Modelis T21 Iš Bitmain kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 190 TH/s kai sunaudojama 3610W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 6.79 | $ 206.52 | $ 2 478.25 |
| Elektra | $ 3.47 | $ 105.48 | $ 1 265.81 |
| Pelnas | $ 3.32 | $ 101.04 | $ 1 212.44 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 190 TH/s±10% | 3610W±10% | 19.00j/TH | $ 3.32 |
| Gamintojas | Bitmain |
| Modelis | T21 |
| Taip pat žinomas kaip | Bitcoin Miner T21 |
| Išleisti | Feb 2024 |
| Dydis | 400 x 195 x 290mm |
| svoris | 16400g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 3610W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 10 - 90 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Nigerija | Yra sandėlyje | 575 Dienos | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 398 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 353 Dienos | |||
Kinija | Nėra sandėlyje | 337 Dienos | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 161 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 147 Dienos |