
Modelis A15 Iš Canaan kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 206 TH/s kai sunaudojama 3667W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 7.34 | $ 223.49 | $ 2 681.89 |
| Elektra | $ 3.52 | $ 107.15 | $ 1 285.80 |
| Pelnas | $ 3.82 | $ 116.34 | $ 1 396.09 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 206 TH/s±10% | 3667W±10% | 17.80j/TH | $ 3.82 |
| Gamintojas | Canaan |
| Modelis | A15 |
| Taip pat žinomas kaip | Avalon Miner A15XP-206T |
| Išleisti | Dec 2024 |
| Dydis | 301 x 192 x 292mm |
| svoris | 14900g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Maitinimas | 3667W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | -5 - 35 °C |
| Drėgmė | 10 - 90 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 626 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 569 Dienos | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 272 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 199 Dienos |