
Modelis A14 Iš Canaan kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 150 TH/s kai sunaudojama 3230W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 5.35 | $ 162.97 | $ 1 955.62 |
| Elektra | $ 3.10 | $ 94.38 | $ 1 132.57 |
| Pelnas | $ 2.25 | $ 68.59 | $ 823.05 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 150 TH/s±10% | 3230W±10% | 21.53j/TH | $ 2.25 |
| Gamintojas | Canaan |
| Modelis | A14 |
| Taip pat žinomas kaip | Avalon Miner A1466 |
| Išleisti | Sep 2023 |
| Dydis | 271 x 192 x 292mm |
| svoris | 13000g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Aušinimas | 12050 FAN |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 3230W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | -5 - 35 °C |
| Drėgmė | 10 - 90 % |