
Modelis Mini Iš Canaan kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 37.5 TH/s kai sunaudojama 800W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 1.34 | $ 40.70 | $ 488.35 |
| Elektra | $ 0.77 | $ 23.38 | $ 280.51 |
| Pelnas | $ 0.57 | $ 17.32 | $ 207.83 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37.5 TH/s±10% | 800W±10% | 21.33j/TH | $ 0.57 |
| Gamintojas | Canaan |
| Modelis | Mini |
| Taip pat žinomas kaip | Avalon Mini 3 Home BTC Miner |
| Išleisti | Jan 2025 |
| Dydis | 760 x 104 x 214mm |
| svoris | 8350g |
| Triukšmo lygis | 55db |
| Aušinimas | Heater for home |
| Maitinimas | 800W |
| įtampa | 110-240V AC 50/60Hz |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | -5 - 40 °C |
| Drėgmė | 10 - 90 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 822 Dienos | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 675 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 614 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 613 Dienos | |||
Kinija | Yra sandėlyje | 545 Dienos | |||
Europa | Yra sandėlyje | 186 Dienos | |||
Kinija | Nėra sandėlyje | 60 Dienos |