
Modelis E10 Iš Ebang kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 25 TH/s kai sunaudojama 3500W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 0.89 | $ 27.22 | $ 326.61 |
| Elektra | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| Pelnas | -$ 2.47 | -$ 75.05 | -$ 900.63 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 25 TH/s±10% | 3500W±10% | 140.00j/TH | -$ 2.47 |
| Gamintojas | Ebang |
| Modelis | E10 |
| Išleisti | Sep 2021 |
| Dydis | 215 x 196 x 310mm |
| svoris | 12000g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 3500W |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |