
Modelis DG Hydro Iš ElphaPex kalnakasyba scrypt Algoritmas su didžiausiu hashrate 20 GH/s kai sunaudojama 6200W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 8.43 | $ 256.49 | $ 3 077.91 |
| Elektra | $ 5.95 | $ 181.16 | $ 2 173.97 |
| Pelnas | $ 2.47 | $ 75.33 | $ 903.95 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 20 GH/s±10% | 6200W±10% | 310.00j/GH | $ 2.47 |
| Gamintojas | ElphaPex |
| Modelis | DG Hydro |
| Taip pat žinomas kaip | DG Hydro 1 (20Gh/s) |
| Išleisti | Feb 2025 |
| Dydis | 656 x 447 x 86mm |
| svoris | 25000g |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Aušinimas | Hydro cooling (1L) |
| Maitinimas | 6200W |
| įtampa | AC380-480V |
| Sąsaja | Ethernet 10/100M |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Kinija | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | Niekada | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 568 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 516 Dienos |