
Modelis T Iš Fluminer kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 115 TH/s kai sunaudojama 1700W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 4.11 | $ 125.20 | $ 1 502.39 |
| Elektra | $ 1.63 | $ 49.67 | $ 596.09 |
| Pelnas | $ 2.48 | $ 75.53 | $ 906.30 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 115 TH/s±10% | 1700W±10% | 14.78j/TH | $ 2.48 |
| Gamintojas | Fluminer |
| Modelis | T |
| Išleisti | Aug 2025 |
| Dydis | 450 x 140 x 300mm |
| svoris | 12600g |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Maitinimas | 1700W |
| įtampa | 110-240V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Nėra sandėlyje | Niekada | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 457 Dienos | |||
Jungtinė Karalystė | Yra sandėlyje | 452 Dienos | |||
Jungtinės Amerikos Valstijos | Yra sandėlyje | 411 Dienos |