Modelis T3 Iš Innosilicon kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 39 TH/s kai sunaudojama 2150W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 1.39 | $ 42.29 | $ 507.44 |
| Elektra | $ 2.06 | $ 62.82 | $ 753.88 |
| Pelnas | -$ 0.67 | -$ 20.54 | -$ 246.44 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 39 TH/s±10% | 2150W±10% | 55.13j/TH | -$ 0.67 |
| Gamintojas | Innosilicon |
| Modelis | T3 |
| Išleisti | Mar 2019 |
| Dydis | 140 x 198 x 415mm |
| svoris | 8650g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 2150W |
| įtampa | 12V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 40 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |