
Modelis M30 Iš MicroBT kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 100 TH/s kai sunaudojama 3400W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 3.57 | $ 108.55 | $ 1 302.63 |
| Elektra | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| Pelnas | $ 0.30 | $ 9.20 | $ 110.45 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 100 TH/s±10% | 3400W±10% | 34.00j/TH | $ 0.30 |
| Gamintojas | MicroBT |
| Modelis | M30 |
| Išleisti | Oct 2020 |
| Dydis | 155 x 225 x 425mm |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 3400W |
| įtampa | 12V |
| temperatūra | 5 - 40 °C |
| Drėgmė | 5 - 90 % |
Pardavėjas | Šalis | Pristatymas | ROI | Opt. | Kaina |
|---|---|---|---|---|---|
Nigerija | Yra sandėlyje | 471 Dienos | |||
Ispanija | Yra sandėlyje | 140 Dienos |