
Modelis M31 Iš MicroBT kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 76 TH/s kai sunaudojama 3344W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 2.72 | $ 82.68 | $ 992.12 |
| Elektra | $ 3.21 | $ 97.71 | $ 1 172.54 |
| Pelnas | -$ 0.49 | -$ 15.03 | -$ 180.42 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 76 TH/s±10% | 3344W±10% | 44.00j/TH | -$ 0.49 |
| Gamintojas | MicroBT |
| Modelis | M31 |
| Išleisti | Apr 2020 |
| Dydis | 130 x 220 x 390mm |
| svoris | 12500g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Ventiliatorius (-ai) | 2 |
| Maitinimas | 3344W |
| įtampa | 12V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | -5 - 40 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |