
Modelis M53 Iš MicroBT kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 230 TH/s kai sunaudojama 6670W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 8.20 | $ 249.59 | $ 2 995.05 |
| Elektra | $ 6.40 | $ 194.90 | $ 2 338.77 |
| Pelnas | $ 1.80 | $ 54.69 | $ 656.28 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 230 TH/s±10% | 6670W±10% | 29.00j/TH | $ 1.80 |
| Gamintojas | MicroBT |
| Modelis | M53 |
| Išleisti | May 2023 |
| Dydis | 86 x 482 x 663mm |
| svoris | 27100g |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Maitinimas | 6670W |
| įtampa | AC 380~480 |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |