
Modelis M53 Iš MicroBT kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 260 TH/s kai sunaudojama 6760W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 9.27 | $ 282.29 | $ 3 387.51 |
| Elektra | $ 6.49 | $ 197.53 | $ 2 370.33 |
| Pelnas | $ 2.78 | $ 84.76 | $ 1 017.18 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 260 TH/s±10% | 6760W±10% | 26.00j/TH | $ 2.78 |
| Gamintojas | MicroBT |
| Modelis | M53 |
| Išleisti | May 2023 |
| Dydis | 86 x 482 x 663mm |
| svoris | 27500g |
| Triukšmo lygis | 50db |
| Aušinimas | Hydro cooling |
| Maitinimas | 6760W |
| įtampa | AC 380~480 |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |