
Modelis M76 Iš MicroBT kalnakasyba sha-256 Algoritmas su didžiausiu hashrate 362 TH/s kai sunaudojama 5200W.
| Kasdien | Mėnesinis | Metinis | |
|---|---|---|---|
| Pajamos | $ 12.90 | $ 392.68 | $ 4 712.22 |
| Elektra | $ 4.99 | $ 151.94 | $ 1 823.33 |
| Pelnas | $ 7.91 | $ 240.74 | $ 2 888.89 |
| Algoritmas | "Hashrate" | Vartojimas | Efektyvumas | Pelningumas |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 362 TH/s±10% | 5200W±10% | 14.36j/TH | $ 7.91 |
| Gamintojas | MicroBT |
| Modelis | M76 |
| Išleisti | Dec 2025 |
| Dydis | 267 x 147 x 401mm |
| svoris | 18000g |
| Triukšmo lygis | 75db |
| Maitinimas | 5200W |
| įtampa | AC 380 V – 480 V |
| Sąsaja | Ethernet |
| temperatūra | 5 - 45 °C |
| Drėgmė | 5 - 95 % |