
Modelis S21 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 270 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 3645W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 9.64 | $ 293.34 | $ 3 520.12 |
| Elektrība | $ 3.50 | $ 106.51 | $ 1 278.08 |
| Peļņa | $ 6.14 | $ 186.84 | $ 2 242.04 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 270 TH/s±10% | 3645W±10% | 13.50j/TH | $ 6.14 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Izdaliet | Sep 2024 |
| Izmērs | 400 x 195 x 290mm |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Dzesēšana | Air |
| Ventilators(-i) | 4 |
| Power | 3645W |
| Saskarne | Ethernet 10/100M |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Ķīna | Ir noliktavā | 658 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 586 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 422 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 372 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 361 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 361 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 328 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 322 dienas |