
Modelis KA3 No Bitmain kalnrūpniecība kadena Algoritms ar maksimālo hashrate 173 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 3287W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 3.20 | $ 97.32 | $ 1 167.86 |
| Elektrība | $ 3.16 | $ 96.05 | $ 1 152.55 |
| Peļņa | $ 0.04 | $ 1.28 | $ 15.31 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| Kadena | 173 TH/s±10% | 3287W±10% | 19.00j/TH | $ 0.04 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | KA3 |
| Izdaliet | May 2024 |
| Izmērs | 195 x 290 x 430mm |
| Svars | 17700G |
| Trokšņa līmenis | 80db |
| Ventilators(-i) | 4 |
| Power | 3287W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 10 °C |
| Mitrums | 10 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Ķīna | Ir noliktavā | 626 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 588 dienas | |||
Ķīna | Nav noliktavā | 345 dienas |