
Modelis S19 XP No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 257 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 5345W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 9.16 | $ 278.90 | $ 3 346.80 |
| Elektrība | $ 5.13 | $ 156.18 | $ 1 874.17 |
| Peļņa | $ 4.03 | $ 122.72 | $ 1 472.63 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 257 TH/s±10% | 5345W±10% | 20.80j/TH | $ 4.03 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S19 XP |
| Zināms arī kā | Antminer S19 XP Hydro (255Th) |
| Izdaliet | Oct 2022 |
| Izmērs | 410 x 170 x 209mm |
| Svars | 13100G |
| Trokšņa līmenis | 50db |
| Dzesēšana | Water cooling |
| Power | 5345W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 40 °C |
| Mitrums | 10 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Ķīna | Ir noliktavā | 255 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 172 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 144 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 131 dienas |