
Modelis S19 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 120 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 2760W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 4.28 | $ 130.16 | $ 1 561.91 |
| Elektrība | $ 2.65 | $ 80.65 | $ 967.77 |
| Peļņa | $ 1.63 | $ 49.51 | $ 594.15 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 120 TH/s±10% | 2760W±10% | 23.00j/TH | $ 1.63 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S19 |
| Izdaliet | Apr 2023 |
| Izmērs | 195 x 290 x 370mm |
| Svars | 13200G |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 4 |
| Power | 2760W |
| Spriegums | 12V |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigērija | Ir noliktavā | 531 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 224 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 196 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 164 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 81 dienas | |||
Ķīna | Nav noliktavā | 75 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 73 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 73 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 62 dienas |