
Modelis S21 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 200 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 3500W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 7.16 | $ 217.82 | $ 2 613.84 |
| Elektrība | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| Peļņa | $ 3.80 | $ 115.55 | $ 1 386.60 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 200 TH/s±10% | 3500W±10% | 17.50j/TH | $ 3.80 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Zināms arī kā | Antminer S21 200T |
| Izdaliet | Feb 2024 |
| Izmērs | 400 x 195 x 290mm |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 3500W |
| Spriegums | 12 |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 40 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigērija | Ir noliktavā | 629 dienas | |||
Ķīna | Nav noliktavā | 202 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 172 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 156 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 116 dienas |