
Modelis S21 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 216 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 3564W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 7.70 | $ 234.34 | $ 2 812.07 |
| Elektrība | $ 3.42 | $ 104.14 | $ 1 249.68 |
| Peļņa | $ 4.28 | $ 130.20 | $ 1 562.39 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 216 TH/s±10% | 3564W±10% | 16.50j/TH | $ 4.28 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Izdaliet | Feb 2025 |
| Izmērs | 400 x 195 x 290mm |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 3564W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 10 - 40 °C |
| Mitrums | 10 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Ķīna | Ir noliktavā | 393 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 269 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 244 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 226 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 212 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 174 dienas |