
Modelis S21 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 225 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 3712W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 8.03 | $ 244.29 | $ 2 931.50 |
| Elektrība | $ 3.56 | $ 108.46 | $ 1 301.58 |
| Peļņa | $ 4.46 | $ 135.83 | $ 1 629.92 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 225 TH/s±10% | 3712W±10% | 16.50j/TH | $ 4.46 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Izdaliet | Jun 2025 |
| Izmērs | 400 x 195 x 290mm |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 3712W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 10 - 40 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |