
Modelis S21 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 234 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 3510W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 8.35 | $ 254.01 | $ 3 048.10 |
| Elektrība | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| Peļņa | $ 4.98 | $ 151.45 | $ 1 817.36 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 234 TH/s±10% | 3510W±10% | 15.00j/TH | $ 4.98 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S21 |
| Zināms arī kā | Antminer S21 Pro |
| Izdaliet | Jul 2024 |
| Izmērs | 400 x 195 x 290mm |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 3510W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Eiropa | Ir noliktavā | Nekad | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 505 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 407 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 314 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 299 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 285 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 258 dienas |