
Modelis S23 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 580 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 5510W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 20.67 | $ 629.19 | $ 7 550.26 |
| Elektrība | $ 5.29 | $ 161.00 | $ 1 932.03 |
| Peļņa | $ 15.38 | $ 468.19 | $ 5 618.23 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 580 TH/s±10% | 5510W±10% | 9.50j/TH | $ 15.38 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S23 |
| Zināms arī kā | Antminer S23 Hydro 580T |
| Izdaliet | Jan 2026 |
| Izmērs | 410 x 170 x 209mm |
| Trokšņa līmenis | 50db |
| Power | 5510W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Spānija | Ir noliktavā | 739 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 655 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 654 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 595 dienas |