
Modelis S9 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 11.5 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 1127W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 0.41 | $ 12.49 | $ 149.83 |
| Elektrība | $ 1.08 | $ 32.93 | $ 395.17 |
| Peļņa | -$ 0.67 | -$ 20.44 | -$ 245.34 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 11.5 TH/s±10% | 1127W±10% | 98.00j/TH | -$ 0.67 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | S9 |
| Izdaliet | Jun 2017 |
| Izmērs | 135 x 158 x 350mm |
| Svars | 4200G |
| Trokšņa līmenis | 85db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 1127W |
| Spriegums | 11.60 ~13.00V |
| Saskarne | Ethernet |
| Mitrums | 5 - 95 % |