
Modelis T21 No Bitmain kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 190 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 3610W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 6.78 | $ 206.29 | $ 2 475.48 |
| Elektrība | $ 3.47 | $ 105.48 | $ 1 265.81 |
| Peļņa | $ 3.31 | $ 100.81 | $ 1 209.67 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 190 TH/s±10% | 3610W±10% | 19.00j/TH | $ 3.31 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | T21 |
| Zināms arī kā | Bitcoin Miner T21 |
| Izdaliet | Feb 2024 |
| Izmērs | 400 x 195 x 290mm |
| Svars | 16400G |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 3610W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 10 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigērija | Ir noliktavā | 575 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 398 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 353 dienas | |||
Ķīna | Nav noliktavā | 337 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 162 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 147 dienas |