
Modelis L9 No Bitmain kalnrūpniecība scrypt Algoritms ar maksimālo hashrate 27 GH/s ja enerģijas patēriņš ir 5670W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 11.45 | $ 348.66 | $ 4 183.92 |
| Elektrība | $ 5.44 | $ 165.68 | $ 1 988.13 |
| Peļņa | $ 6.01 | $ 182.98 | $ 2 195.80 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 27 GH/s±10% | 5670W±10% | 210.00j/GH | $ 6.01 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | L9 |
| Zināms arī kā | Bitmain Antminer L9 Hydro 2U (U2L9H) |
| Izdaliet | Nov 2025 |
| Izmērs | 445 x 88 x 670mm |
| Trokšņa līmenis | 50db |
| Dzesēšana | Hydro cooling |
| Power | 5670W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 567 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 515 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 503 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 493 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 321 dienas |