
Modelis Z15 No Bitmain kalnrūpniecība equihash Algoritms ar maksimālo hashrate 840 kH/s ja enerģijas patēriņš ir 2780W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 49.74 | $ 1 513.87 | $ 18 166.39 |
| Elektrība | $ 2.67 | $ 81.23 | $ 974.78 |
| Peļņa | $ 47.07 | $ 1 432.63 | $ 17 191.61 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| Equihash | 840 kH/s±10% | 2780W±10% | 3.31j/kH | $ 47.07 |
| Ražotājs | Bitmain |
| Modelis | Z15 |
| Zināms arī kā | Zcash Miner Z15 Pro 840KSol |
| Izdaliet | Jun 2023 |
| Izmērs | 245 x 132 x 290mm |
| Svars | 5900G |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 2780W |
| Saskarne | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Temperatūra | 5 - 40 °C |
| Mitrums | 10 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Eiropa | Ir noliktavā | Nekad | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 173 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 168 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 161 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 157 dienas | |||
Ķīna | Nav noliktavā | 91 dienas |