
Modelis Mini No Canaan kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 37.5 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 800W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 1.34 | $ 40.71 | $ 488.48 |
| Elektrība | $ 0.77 | $ 23.38 | $ 280.51 |
| Peļņa | $ 0.57 | $ 17.33 | $ 207.97 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37.5 TH/s±10% | 800W±10% | 21.33j/TH | $ 0.57 |
| Ražotājs | Canaan |
| Modelis | Mini |
| Zināms arī kā | Avalon Mini 3 Home BTC Miner |
| Izdaliet | Jan 2025 |
| Izmērs | 760 x 104 x 214mm |
| Svars | 8350G |
| Trokšņa līmenis | 55db |
| Dzesēšana | Heater for home |
| Power | 800W |
| Spriegums | 110-240V AC 50/60Hz |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | -5 - 40 °C |
| Mitrums | 10 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Eiropa | Ir noliktavā | Nekad | |||
Spānija | Ir noliktavā | 822 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 675 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 613 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 612 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 545 dienas | |||
Eiropa | Ir noliktavā | 186 dienas | |||
Ķīna | Nav noliktavā | 60 dienas |