Modelis T2 No Innosilicon kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 33 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 2600W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 1.18 | $ 35.80 | $ 429.62 |
| Elektrība | $ 2.50 | $ 75.97 | $ 911.66 |
| Peļņa | -$ 1.32 | -$ 40.17 | -$ 482.04 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 33 TH/s±10% | 2600W±10% | 78.79j/TH | -$ 1.32 |
| Ražotājs | Innosilicon |
| Modelis | T2 |
| Zināms arī kā | T2THF+ |
| Izdaliet | Jul 2021 |
| Izmērs | 309 x 203 x 290mm |
| Svars | 10000G |
| Trokšņa līmenis | 72db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 2600W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |