
Modelis M30 No MicroBT kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 100 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 3400W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 3.56 | $ 108.45 | $ 1 301.41 |
| Elektrība | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| Peļņa | $ 0.30 | $ 9.10 | $ 109.24 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 100 TH/s±10% | 3400W±10% | 34.00j/TH | $ 0.30 |
| Ražotājs | MicroBT |
| Modelis | M30 |
| Izdaliet | Oct 2020 |
| Izmērs | 155 x 225 x 425mm |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 3400W |
| Spriegums | 12V |
| Temperatūra | 5 - 40 °C |
| Mitrums | 5 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigērija | Ir noliktavā | 472 dienas | |||
Spānija | Ir noliktavā | 140 dienas |