
Modelis M50 No MicroBT kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 128 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 3276W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 4.58 | $ 139.40 | $ 1 672.86 |
| Elektrība | $ 3.14 | $ 95.72 | $ 1 148.70 |
| Peļņa | $ 1.44 | $ 43.68 | $ 524.16 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 128 TH/s±10% | 3276W±10% | 25.59j/TH | $ 1.44 |
| Ražotājs | MicroBT |
| Modelis | M50 |
| Izdaliet | Jul 2022 |
| Izmērs | 125 x 225 x 425mm |
| Trokšņa līmenis | 75db |
| Ventilators(-i) | 2 |
| Power | 3276W |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 45 °C |
| Mitrums | 5 - 95 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Nigērija | Ir noliktavā | 437 dienas | |||
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 228 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 207 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 207 dienas |