
Modelis M63 No MicroBT kalnrūpniecība sha-256 Algoritms ar maksimālo hashrate 390 TH/s ja enerģijas patēriņš ir 7215W.
| Dienas | Ikmēneša | Gada | |
|---|---|---|---|
| Ienākumi | $ 13.90 | $ 423.07 | $ 5 076.90 |
| Elektrība | $ 6.93 | $ 210.82 | $ 2 529.87 |
| Peļņa | $ 6.97 | $ 212.25 | $ 2 547.03 |
| Algoritms | Hashrate | Patēriņš | Efektivitāte | Rentabilitāte |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 390 TH/s±10% | 7215W±10% | 18.50j/TH | $ 6.97 |
| Ražotājs | MicroBT |
| Modelis | M63 |
| Izdaliet | Nov 2023 |
| Izmērs | 483 x 663 x 86mm |
| Svars | 27500G |
| Trokšņa līmenis | 50db |
| Dzesēšana | Hydro |
| Power | 7215W |
| Spriegums | AC380~480V |
| Saskarne | Ethernet |
| Temperatūra | 5 - 40 °C |
| Mitrums | 10 - 90 % |
Pārdevējs | Valsts | Piegāde | ROI | Opt. | Cena |
|---|---|---|---|---|---|
Apvienotā Karaliste | Ir noliktavā | 424 dienas | |||
Amerikas Savienotās Valstis | Ir noliktavā | 386 dienas | |||
Ķīna | Ir noliktavā | 209 dienas |